1

Kurum İçi Eğitim

Şirketinize özel olarak eğitim gerçekleştirilmesini istediğiniz noktalarda sizleri ekibimizle ziyaret ediyoruz. Şirketinizi resmediyoruz, analiz ediyoruz. Yol haritamızı ve şirketinize özel eğitim içeriğini tasarlıyoruz. Sizlerin talep edeceği yer ve zamanda, eğitmenimiz ile  beraber şirket profilinize en uygun eğitim üslubu ile firmanıza artı değer katıyoruz. Kurum içi eğitim içerikleri tamamen kurumunuzun kültürüne ve katılımcı profilinize uygun olarak sizlerin talepleri çerçevesinde dizayn ediyoruz.  Eğitim boyunca kullanılabilecek tüm dokümantasyon, eğitim malzemesi tarafımızca sizlere ulaştırıyoruz. Eğitim boyunca katılımcılar hakkında rapor tutuyor ve eğitim sonunda genel grup düzeyi ve birebir katılımcılar hakkında gerekli birimlere geri bildirim sunuyoruz.

Tüm Eğitimler

Açık Eğitim

Klasik sınıf eğitimi olarak tanımlanabilecek Genel Katılıma Açık eğitim kategorisinde Arkhe Eğitim aylık takviminde yer alan eğitimlerimizi sizler için belirlenen tarih, yer ve uzman eğitmen kadromuz ile gerçekleştiriyoruz.Tanımı klasik ancak içeriği tamamen interaktif ve dinamik olan eğitim içeriklerimiz ile eğitimlerin sonunda “Farkındalık” ve “ Değişim” hedefliyoruz. Bu nedenle de sınıflarımızın belirli kontenjanları bulunmaktadır. Tüm katılımcılarımızın eğitimden faydalanmasını sağlamak ve uygulamalara eşit şekilde katılımını sağlamak önceliğimizdir.

Tüm Eğitimler

Danışmanlık

Uzman Danışmanlarımız ile sizleri tanıyoruz, anlıyoruz ve çözüyoruz. Büyümenize, sürdürülebilirliğinize ve verimliliğinize yönelik özel danışmanlık hizmetlerine yoğunlaşıyor, genel danışmanlık anlayışının dışına çıkıyor, ötesine taşıyor ve farklılığını, müşteriye has, müşteri temelli yaklaşımını vurguluyoruz. Şirketinizin bir halkası olmaktan gurur duyuyor, sizler büyüdükçe ve ilerledikçe memnun oluyoruz.  

Bilgi Alın

Zirve

Konusunda uzman ünlü konuşmacılarla gerçekleştirilen Arkhe Eğitim zirveleri her ay bir konu üzerinde yoğunlaşmaktadır. Gündemi sizler için takip ediyor ve uzman isimleri bir araya getiriyoruz. Ay içerisinde seçilen konuyu uzmanların gözüyle enine boyuna inceliyor ve tartışıyoruz.

Tüm Zirveler

Koçluk

Seçim yapmadan hayatın her alanında mutlu her alanında başarılı olabilmek mümkündür. Hayatınızda aksayan noktalarınızı bazen göremezsiniz, bazen bilirsiniz de ne yapacağınızı bilemezsiniz. Bunun için desteğe ihtiyaç duyduğunuzda hayatınızın her alanında sizlere yol gösterecek Uzman Koçlarımızla yanınızdayız. İş, kariyer, anne-baba, özel yaşam olmak üzere tıkandığınız her noktada bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Özel seanslar ile daha mutlu daha başarılı bireyler olabilir hatta “Olmak İstediğiniz Kişi” olabilirsiniz.

Bilgi Alın